Selko-e
Verkkotoimittajakurssi 2009

Yhteystiedot

Toiminta

Kurssit ja koulutus

Oppaat ja
ohjeet


Linkit

Keskustelu

Selko-e-projekti
Pinninkatu 51
33100 TAMPERE

selko-e@selko-e.fi
Lisätietoa kurssista:
Hakemukset, kurssin sisältö yms.

Tietokoneohjelmat:
Kurssilla käytetyt ohjelmat löytyvät täältä.

Etätehtävät ja ohjelma:
Kurssin aikana tehtävät etätehtävät ja ohjelma ovat täällä.

Esimerkit ja osoitteet:
Kurssilla käytetyt Internet-palvelut ja osoitteet.

Kuvat:
Ensimmäiseltä jaksolta 20.-22.1.2009 ovat täällä.

Kuvia toiselta jaksolta 24.-26.3.2009 löytyy täältä.

Kolmannen jakson aherrusta sekä Sorsapuisto ja sadekuvia (11.-13.8.2009) voit katsella tästä.

Viimeisen jakson (6.-8.10.2009) kakkukahvikuvat on laitettu tänne.

Kurssilaisten kotisivut ja sähköpostit:
Kurssilaisten kotisivut sijaitsevat osoitteessa www.selko-e.com. Kurssilaisilla on käytettävissään oma kotisivutila ja tunnukset sivujen päivittämiseen. Sivuja voi päivittää myös kotoa käsin. Sivut jäävät kurssilaisten käyttöön kurssin jälkeenkin.

Verkkotoimittajakurssilaiset työn touhussa
Verkkotoimittajakurssin osallistujat työn touhussa.

Kotisivut
Jarno Asukas
Antti Friman
Susanna Hanhioja
Timo Lampinen
Ville Perukangas
Johanna Tamminen
Kari Uusitalo
Tiina Valkama


Sähköposti
jarno.asukas@suomi24.fi
frimanantti@gmail.com
susku-75@luukku.com
lampinen.timo@suomi24.fi
ville.perukangas@gmail.com
johanna.tamminen@hotmail.com
kari.uusitalo10@luukku.com
valkama.tiina@suomi24.fi