Selko-e
Verkkotoimittajakurssi 2008

Yhteystiedot

Toiminta

Kurssit ja koulutus

Oppaat ja
ohjeet


Linkit

Keskustelu

Selko-e-projekti
Pinninkatu 51
33100 TAMPERE

selko-e@selko-e.fi
Lisätietoa kurssista:
Hakemukset, kurssin sisältö yms.

Tietokoneohjelmat:
Kurssilla käytetyt ohjelmat löytyvät täältä.

Etätehtävät ja ohjelma:
Kurssin aikana tehtävät etätehtävät ja osa ohjelmasta ovat täällä.

Esimerkit ja osoitteet:
Kurssilla käytetyt Internet-palvelut ja osoitteet ovat täällä.

Kuvia:
Toiselta jaksolta 8.-10.4.2008 on täällä.

Kurssilaisten vierailu Perttulan Tampereen toimipisteen avajaisissa 9.4.2008 löytyy täältä.

Kolmannen jakson aherrusta ja synttärikestejä (12.-14.8.2008) voit katsella tästä.

Viimeisen jakson (7.-9.10.2008) netti-kameraharjoitukset ja ryhmäkuvat on laitettu tänne.

Kurssilaisten kotisivut ja sähköpostit:
Kurssilaisten kotisivut sijaitsevat osoitteessa www.selko-e.com. Kurssilaisilla on käytettävissään oma kotisivutila ja tunnukset sivujen päivittämiseen. Sivuja voi päivittää myös kotoa käsin.

Verkkotoimittajakurssin osanottajat
Kuvassa kurssin osallistujia. Erja ja Ilkka puuttuvat kuvasta.

Kotisivut
Pentti Meskus
Noora Hakala
Erja Jutila
Ilkka Liimatta
Teemu Mäkinen
Katriina Punkka
Taina Hakala


Sähköposti
pena.meskus@hotmail.com
noora.a.hakala@netti.fi
erja.jutila@suomi24.fi
ilkka.liimatta@suomi24.fi
makinen.teemu@suomi24.fi
katriina.punkka@suomi24.fi
taina.hakala@suomi24.fi